Model házedla Elf - nebarvený

105e21

Nový produkt

Házedlo Elf

patří k rozměrově menším, volně létajícím modelům letadla vyrobeného z velmi pružného materiálu - EPP.

Rozpětí : 580 mm

Délka : 570 mm

Hmotnost : 38 g

Více informací

Na objednání

237,0 Kč s DPH

Více informací

Model je určený především začínajícím mladým modelářům, kteří by si chtěli sami takovýto jednoduchý model sestavit. Pod vedením zkušenějšího modeláře lze děti (předškolního věku) naučit správně model házet. Konstrukce modelu koncepčně vychází z většího modelu Song. Model Elf rozměrově menší, se zvýšenou tuhosti a pevnosti modelu. S tímto modelem si mohou zpříjemnit volné chvíle jak děti, tak i dospělí.

 

Důvody,  proč si takovýto model koupit:

  • Je vhodný jako jeden z prvních modelů k seznámení s modelářským koníčkem – konstrukce modelu je navržená tak, aby sestavení modelu zvládly i děti za drobnější výpomoci starší osoby
  • Model se dá rychle a jednoduše sestavit, nechá si "líbit" i horší zacházení, navíc i pěkně létá 
  • K sestavení modelu je zapotřebí dokoupit pouze lepidlo (není zapotřebí žádného nářadí)
  • Veškeré díly modelu jsou navržené a vyrobené tak, aby nebyly potřeba žádné jejich dodatečné úpravy
  • S modelem se dá létat i na malém prostoru
  • Model je velmi odolný proti poškození i pří nárazu do pevné překážky
  • Především u dětí sestavení takovéhoto modelu rozvíjí zručnost, trpělivost, fantazii a pocit, že si takovýto model dokáží postavit samy.

 

Konstrukce modelu Elf je navržená tak, aby se dal jednoduše sestavit s minimální časovou náročností. Doba sestavení modelů je v rozmezí 20 a 30minut. Ta ovšem do značné míry záleží i na zručnosti stavitele. Jednotlivé díly jsou vyřezány a opracovány velmi přesnou moderní technologií řízenou počítačem. Výsledkem je hladké opracování povrchu.

 

S modelem lze létat jak za bezvětří, tak i mírného vánku a na malém prostoru. Díky své konstrukci, malé hmotnosti a použitému materiálu je model při běžném létání téměř nerozbitný a to i v případě, že narazí do pevné překážky. Použitý měkký materiál velmi dobře tlumí nárazy a je značně odolný proti poškození - jak poškození samotného modelu, tak i předmětu, do kterého narazí (například dům, automobil atd).

Házedlo Elf se vyrábí ve stavebnicovém provedení, které obsahuje - návod na sestavení modelu a jednotlivé díly modelu, které jsou předpracované tak, aby na slepení modelu nebylo potřeba žádného nářadí. 


Stavebnice modelu neobsahuje lepidlo. Pro slepení modelu je doporučené lepidlo Pattex repair Epoxy (kategorie Lepidla) - viz obj.Md-01001
.

 

Poznámka:
Model dodáváme i v hromadném balení např. pro kroužky, což sníží cenu stavebnice o obalový materiál a práci s tím související.