Model házedla Song

VS-00160

Nový produkt

Házedlo Song

je volně létající model letadla vyrobený z velmi pružného materiálu - EPP.

Rozpětí : 650 mm

Délka : 655 mm

Hmotnost : 48 g

Více informací

280,0 Kč s DPH

Více informací

Jeho kontrukce je navržená tak, aby se dal jednoduše sestavit s minimální časovou náročnosti, předpracován do takové míry, aby pro jeho sestavení bylo potřeba nářadí jen minimálně a sestavení modelu zvládl i začínající modelář.

 

Model má velmi dobré letové vlastnosti, stabilitu. S tímto modelem si mohou zpříjemnit volné chvíle jak dospělí, tak i děti.

 

S modelem Song se dá létat za bezvětří nebo velmi slabého větru i na malém prostoru - model je lehký, a díky jeho konstrukci a použitému materiálu je při běžném létání téměř nerozbitný a to i v případě, že narazí do pevné překážky. Použitý měkký materiál velmi dobře tlumí nárazy a je dosti odolný proti poškození.

 

Model Song se vyrábí v provedení stavebnice, která  obsahuje návod na sestavení modelu a jednotlivé předpracované díly modelu, které jsou vyřezané z EPP. Na křídle jsou zbroušené úkosy pro jeho slepení, na výškovce a směrovce jsou zúkosované náběžné hrany. Polotovary modelu jsou částečně barevně upravené.

 

 

>> Proč si koupit tento model:

  • Je vhodný jako jeden z prvních modelů k seznámení s modelařským koníčkem
  • Je vhodný jako další model k seznámení s modelařským koníčkem
  • Model se dá rychle a jednoduše sestavit
  • K sestavení modelu je zapotřebí dokoupit pouze lepidlo (není zapotřebí žádného nářadí)
  • Model se dá rychle a jednoduše sestavit
  • Velni dobře letá a je dosti odolný proti poškození
  • S modelem se dá létat i na menším prostoru

 

Především u dětí sestavení takovéhoto modelu rozvíjí zručnost, trpělivost, fantazii a pocit, že si takovýto model dokážou postavit sami.

 

Model dodáváme i v hromadném balení např. pro kroužky, což sníží cenu stavebnice o obalový materiál a práci s tím související.

 

 

Poznámka: Stavebnice neobsahuje lepidlo. Pro slepení modelu je doporučené lepidlo Pattex repair Epoxy (kategorie Lepidla) - viz obj.Md-01001