Model házedla Klaun

VS-00110

Nový produkt

Házedlo Klaun

patří k rozměrově menším, volně létajícím modelům vyrobených z velmi pružného materiálu - EPP, což je prakticky nezničitelný pěnový polypropylen.

Rozpětí : 415 mm

Délka : 430 mm

Hmotnost : 20 g

Více informací

167,0 Kč s DPH

Více informací

Jeho konstrukce je navržená tak, aby se dal jednoduše sestavit s minimální časovou náročností. Jednotlivé díly jsou vyřezány a opracovány velmi přesnou moderní technologií řízenou počítačem.

 

Výsledkem je hladké opracování povrchu a elegantní tvar. Model Klaun má dobré letové vlastnosti. S tímto modelem si mohou zpříjemnit volné chvíle jak děti, tak i dospělí.

 

Lze s ním létat jak za bezvětří, tak i mírného vánku a na malém prostoru. Díky své konstrukci, malé hmotnosti a použitému materiálu je model při běžném létání téměř nerozbitný a to i v případě, že narazí do pevné překážky. Použitý měkký materiál velmi dobře tlumí nárazy a je značně odolný proti poškození - jak poškození samotného modelu, tak i předmětu, do kterého narazí (například dům, automobil atd).

Házedlo Klaun se vyrábí ve stavebnicovém provedení, které obsahuje návod na sestavení modelu a jednotlivé díly modelu, které jsou předpracované tak, aby na slepení modelu nebylo potřeba žádného nářadí. Doba sestavení celého modelu a jeho příprava k letu je hotova u středně zručného modeláře do 20 minut (při použití kontaktního lepidla).

 

Polotovary modelu jsou částečně barevně upravené. 


Proč si koupit tento model:

  • Je vhodný jako jeden z prvních modelů k seznámení s modelařským koníčkem

    Model se dá rychle a jednoduše sestavit, nechá si "líbit" i horší zacházení, pěkně létá 

  • K sestavení modelu je zapotřebí dokoupit pouze lepidlo (není zapotřebí žádného nářadí)
  • Veškeré díly modelu jsou navržené a vyrobené tak, aby nebyly potřeba žádné jejich dodatečné úpravy
  • S modelem se dá létat i na malém prostoru
  • Model je velmi odolný proti poškození i pří nárazu do pevné překážky
  • Především u dětí sestavení takovéhoto modelu rozvíjí zručnost, trpělivost, fantazii a pocit, že si takovýto model dokážou postavit samy. 

Poznámka:
Model dodáváme i v hromadném balení např. pro kroužky, což sníží cenu stavebnice o obalový materiál a práci s tím související.

 

Stavebnice neobsahuje lepidlo. Pro slepení modelu je doporučené lepidlo Pattex repair Epoxy (kategorie Lepidla) - viz obj.Md-01001.